Copyright @ 2016 conceptdraw.com

Kto má na to čas

Stáva sa Vám často v práci situácia, kedy sa zamyslíte a poviete si: "To je už toľko hodín?", ale keď máte na konci mesiaca vyplniť výkaz pre vášho nadriadeného, tak si neviete spomenúť, koľko ste v práci strávili alebo či sa nevyskytli prípadné nadčasy? Máte problém so značením Vašich príchodov a odchodov z práce a evidenciou dovolenky a ak aj nie, poviete si, kto má popri práci čas na takúto aktivitu?

 

Uľahčite si to

Ak sú Vám tieto otázky blízke alebo len máte chuť vyskúšať pomôcku pri evidencii Vášho pracovného času, neváhajte a siahnite po aplikácii Pracovná doba

Pomocou niekoľkých vstupných parametrov ovládate prakticky celý program. Všetky sú nepovinné, avšak ich zadanie prispeje k efektívnejšiemu vyplneniu výkazu a taktiež k správnej funkčnosti programu z pohľadu používateľa (detail v manuále).

 

Následne už len stlačíte tlačidlo, zadáte číslo mesiaca a nový výkaz je na svete.

 

V prípade, že program nefunguje, skúste využiť postup Povolenie makier, nechajte komentár nižšie alebo nás kontaktuje na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / 0902 546 419.

 

Ďakujeme.

 

Na stiahnutie

Verzia Aplikácia Manuál
0.1.1 ms excel 2013 adobe reader 
0.1.2 ms excel 2013 adobe reader